WTF!? | Raadio mõtlevale inimesele.
Ei aga tglt ka… ?
![]()
Pilt pildiks, tähtis on kommentaar… ja, ma ei aja jama, kuida ta mõtles seda tõsiselt:
Nils | high five says:
agam a ei ei saanud sellest pildist aru
Nils | high five says:
see ei olnud naljakas.
Nils | high five says:
ma ei saa aru, kas see ameeriklane ei näinud, et seal see kirjaso n?