WTF!? | Raadio mõtlevale inimesele.

Archive for "Mar 2006"

Persse se juhe!

Et siis.. midagi läks perse d:

Teeme nüüd nii, et kõik wtf’i kasutajad ja postitajad ja muud naljakad tegelased saadavad meili aadressile alo@juhe.ee ning märgivad sinna oma parooli ja kasutajanime. Andmebaasist on info kadunud ning ma pean kõigile faking manuaalselt uued kontod tegema. Ossa raisk! :\

Ahjaa.. põst skriptõm kah: postitused ei ole kadunud; kõik on alles. Kategooriad on aga kadunud, raisk. Et.. kunagi saab kõik korda.

Kantrimehed

Redneck couple

Redneckid on meie kõigi lemmikud, eksole? Yee-haw!!!!

Read more ›

MSN Nick of th.. ehk siis küsimus suurele ringile.

Ja siis sellega seoses: kas SINA tead mis tunne on siis kui südamesse on torgatud kümneid hambaorke?

Küsimus läheb välja suurele ringile ning auhinnaks on wtf’i meeskond seekord välja pannud.. kümneid hambaorke! (:

sain terve kamba kätte!

 

häh, kätte sain!

Poolakad raisk..

http://www.imdb.com/List?tv=on&&certificates=Poland%3A(Banned)

 

Üks väga lihtne küsimus: miks kurat on Poolamaal keelatud Enya: The Video Collection (2001) (V)

 Hämmastav. Poolakad on ikka kahtlased.

Antidepro

Andekus.. Steven Seagali moodi!

Tavaliselt on ju ikka nii, et kui keegi on ühel alal jubeandekas, siis saab ta suurepäraselt hakkama ka muude asjadega. Näiteks näitlejad, oo, need imetabased näitlejad, oskavad lisaks machotamisele ka.. näidelda, ja siis laulda, ja siis võibolla ka isegi poseerida kutsikatega. WTF’i vana lemmik Hassel-da-Hoff on ju edukas kuldkõri ning modell. Chuckie Norris, teine suur iidol, on aga kuradi hea kirjanik. Aga mul on suur rõõm siia andekate ja ilusate inimeste nimekirja lisada veel üks geenius. Steve Seagal.

Ohh. Seagal ja kitarr. Äärmiselt nukker, et Seagali koduleht on hetkel faasis Upgrades and renovation in progress. Ei saa meie, tema andekuse suured austajad, ju kuulda lugusid ja meeldivaid viisijuppe. Aga mina vähemalt olen veendunud, isegi ilma tema muusikat kuulmata, et tegemist on tõepoolest geniaalse loominguga. Näete, isegi allmusic.com on tema ära märkinud: http://www.allmusic.com/cg/amg.dll?p=amg&sql=10:ox62mpp09f8o

Aga ärge muretsege, küll wtf teada annab, kui Seagali leht on taas täies töökorras ja kõik on ideaalselt nähtav ja kuuldav! Seniks aga.. vaadake pilte.. ja fantaseerige!

Ettevaatust, vargad Tallinnas!

Nimelt, sattusin osavalt planeeritud pettuse osaliseks, mille ohvriteks on sageli pahaaimamatud shoppajad. Räägin teile, kuidas pettus toimib. Kui oled peale poeskäimist autoparklas oma asju autosse panemas, ilmuvad 2 tõesti hea välimusega kahekümnendates neidu, kes esitlevad ennast kõrvalasuva pesula töötajatena ja hakkavad lappide ja seebiveega pesema su auto esiklaasi. Nende rinnad tunduvad iga hetk kitsastest t-särkidest välja hüppavat. On täiesti võimatu olla vaatamata või keelata neil pesta sinu autot. Kui püüad maksta neile pesu eest, keelduvad nad ja paluvad sul viia nad hoopis koju. Muidugi oled nõus ja tüdrukud hüppavad tagaistmele. Sõidu ajal hakkavad nad omavahel tagaistmel seksima. Veidi aja pärast ronib üks neidudest esiistmele ja juhib sinu tähelepanu kõrvale maailmaklassi suuseksiga. Samal ajal varastab tagaistmele jäänud neiu sinu rahakoti. Asi tundub olevat organiseeritud ja laialt levinud. Minugi rahakott varastati reedel, laupäeval, kaks korda pühapäeval, eile ja ilmselt varastatakse ka täna.

Kes ütles, et curling on igav ja tobe?

WRONG, bitch!!!

Hearts on Fire.

Ootame HRC väljasõitu lähimasse jäähalli.

Kui joomine ja seks ennast ammendavad.

CUDDLE PARTY!!!

 

AARGH! Kliki linke!

  • TÄÄÄÄÄÄÄG KLAUUUUD! (Parim pärast suitsetamist!)

  • Zomg, postituse template

    Lõpuks ometi saab igaüks oma nilbused ja nõmedused siia postitada.
    *klikk*
  • Viimased mölinad

  • Teemad

  • Kelder

  • Meta