Sinu ingel! Jee!
Dalia. Ma vihkan sind ikka veel. Aiaiaiaiaiai. :*
Dalia. Ma vihkan sind ikka veel. Aiaiaiaiaiai. :*
aamen absoluutselt Balti Jaam beer blog chuck dancing david delfi depro emo God haige haigus hoff homemade indie jeesus jumal kasulik Keskerakond kitt koomiks kusi ja pask microsoft msn nagu kaks tilka vett nazis news norris notd NSFW paljas mees paljas naine paljas naine (päriselt ka) politsei porqueee?! pähmanite kari Roswell UFO incident savipäts tech whywouldyoudothat wtf youtube ZOMG
WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.
There are 11 Comments to "Sinu ingel! Jee!"
alo…
sa väärid karistust.
Ja see hakkab automaatselt mängimaaaa…
…ning stoppnupp ilmub alles siis kui pool õudust läbi on!
hmm.. alo. kui me järgmine kord kuskil koos pohmeluses üles ärkame hakkan ma seda laulma sulle. jajah. tõsi taga. ja ära ütle et see oleks liiga julm.
gäääää!! misasi see on??! ff…
kõrvad hakkavad valutama. see on umbes selline laul nagu selles jaburas filmis “marss ründab”. nii et me oleme nüüd selle lauluga armed and dangerous. brrr…
vahel ikka “joppab” küll.
i really haet autoplay..
Mul läks süda pahaks juba kommentaare lugedes. Nüüd asun videot vaatama.
Seda õudust hostival lehel olevaid kommentaare siis.
Btw, mis autoplay?
hmm.. sul on vedanud siis. see hakkab automaatselt mängima kui wtf’i lahti teed. või refreshid jne.
it’s killing me.
Mkmm. Ma lihtsalt oskan oma brauserit kasutada.