Ka elutu elu teeb enesetappe…
Ehk polegi inimesed ja nurka surutud loomad ainsad, kes endalt elu võtavad. Juuresoleval videol tegeleb Jumalat hülgava tegevusega tuulegeneraator. Ehk võivad kõik ohates natukenegi talle kaasa tunda raske otsuse langetamise puhul või siis hoopis hukka mõista super-egoismi pärast.
There are 3 Comments to "Ka elutu elu teeb enesetappe…"
Pff… elutu elu my ass, robotid on selgelt jõudnud sellisesse faasi, kus nad EI JAKSA meid enam orjata, aga meid maha tappa veel päris hästi ei oska. Sellest siis ka suitsiid.
Mis ajast nurka aetud loomad enekaid sooritavad?
miks kurat tagide all on kurt cobain, kuigi pole kindel, et ta üldse enesetapu sooritas.