Päeva nali
[14:17] <Dragot88l> What’s brown and sounds like a bell?
[14:17] <Dragot88l> DUNG!
Kandideerib ilmselt kõige sitema nalja tiitlile viimasel ajal
[14:17] <Dragot88l> What’s brown and sounds like a bell?
[14:17] <Dragot88l> DUNG!
Kandideerib ilmselt kõige sitema nalja tiitlile viimasel ajal
aamen absoluutselt Balti Jaam beer blog chuck dancing david delfi depro emo God haige haigus hoff homemade indie jeesus jumal kasulik Keskerakond kitt koomiks kusi ja pask microsoft msn nagu kaks tilka vett nazis news norris notd NSFW paljas mees paljas naine paljas naine (päriselt ka) politsei porqueee?! pähmanite kari Roswell UFO incident savipäts tech whywouldyoudothat wtf youtube ZOMG
WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.
There are 3 Comments to "Päeva nali"
mulle küll see nali meeldib!
ma vaatasin ka just seda monty pythoni osa.
ma olen täheldanud, et sulle see “pruun” teema üldse kuidagi väga meele järele on:) kas me peaksime midagi teadma?