Edgar begins…
Aasta siis oli ’75
Tohutud tänud Indrekule :)
Aasta siis oli ’75
Tohutud tänud Indrekule :)
aamen absoluutselt Balti Jaam beer blog chuck dancing david delfi depro emo God haige haigus hoff homemade indie jeesus jumal kasulik Keskerakond kitt koomiks kusi ja pask microsoft msn nagu kaks tilka vett nazis news norris notd NSFW paljas mees paljas naine paljas naine (päriselt ka) politsei porqueee?! pähmanite kari Roswell UFO incident savipäts tech whywouldyoudothat wtf youtube ZOMG
WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.
There are 4 Comments to "Edgar begins…"
mwhahahaaa.. veits on Bubbles ve?
http://www.trailerparkboys.com/site_photo_detail.php?photo=86&season=11
kammoone mees sündis Harku naistevanglas, ta ei tea kes on ta isa ja kes on ta ema….ta ei tea kes ta on ise-tänapäevani. andke paksukesele armu. pooleks minutiks
eeeeeeeeeeeee.. nope.
Ema on tal umbkeelne lõunaeesti kolka hobusevaras, ja isa (arvake ise, kui sündis naistevanglas) mõni umbkeelne vanglavalvur… Sellepärast ta Lasnamäel nii populaarne ongi, et ta´s pole tilkagi eestlase verd :P
Olen veel ta noorpõlve pilti näinud, nägi välja nagu Sven Mikser üks-ühele :P Prillisangade asemel käis kumm ümber pea :)
Nüüd löövad leimijate jahtijad mu risti, ja Eediku fännklubi pole ka vaimustuses :D