«Kuid Kaka ei ole müügis,»
Jäle defitsiit! Ei müüda siis tänapäeval hoopiski mitte kõike. Tuleb talong hankida! Ning nagu võib aimata lausest «Me soovime kinnitada, et ei müü Kakat ning me teame tema isa…», siis on tegu veel ka onjupojapoliitikaga! Postimehe artikkel siin, või klikake keelumärgil.
Tänud Arnole, kes paljastas korrumpeerunud poliitikud, kes lisaks alkoholile ka Kaka müügi ära on keelanud.
P.S.
Aga tead, Alo, me ootame tegelt kõik ikkagi pikisilmi oma värvitud Hasselhoffe. 
