Meenutusi “ammu kadunud” päevadest!
Kunagi ammu olid veel kaheksakümnendad. Teate küll, juuksed, Mäkaiver, mullet, Hässelhoff ja HomoKITT. Ilus aeg oli. Ja muusika oli veel ilusam. Selle ilusa dekaadi mälestamiseks panen ma üles ühe superhiti aastast ’85!

Starship – We Built This City (kliki eksjuh, saad loo endale kahh! siis saad kohe rokkida)
80ndad, PALUN, ärge IIAL tagasi tulge!