WTF!? | Raadio mõtlevale inimesele.

Blunt end of the swo.. shi.. sus..

Teate küll, et selline koht on olemas nagu last.fm. Seal on palju kasutajaid ning artiste ja lugusid ja muid rändom jullasid saab TÄÄGIDA [noh tääg äs in tähis äs in klanni tääg (kui wtf teeb miskihetk oma kämperstraigi või kvaagi klanni, siis meie täägiks saab “[WTF!?]”, nagu raudselt) ja siis see tääg tähistab midagi ning selle järgi on võimalik aru saada, mida üldsus arvab kellegitekstkist]. Ja siis ma olen natukene seal TÄÄGIDE maailmas surfanud ja surfanud, ning avastanud kaks ‘geniaalsust’:

* Esimesel kohal on.. David Hasselhoff (loomulikult!) LINK – clicky!
Et siis.. analüüsime nüüd seda natukene. Esimest kohta jagavad TÄÄGID ‘gay’ ja ‘pop’. Kolmandal kohal on wtf (yay!).. Seega, kui te tahate kuulata gay-wtfpoppi, siis kuulake hässelhoppi. Neljandal kohal on aga TÄÄG ‘best artist overall’. Need tegelased on vist hässelhopi suurimad fännid. Viies TÄÄG on ‘mrchris approved’, ja ma arvan, et ma ei soovi seda härra khrissssi eriti tunda..

* Ja siis on TÄÄGOLOOGIAST osa saanud ka James Blunt. Blunti täägid on siin – clicky!
Noh, okei, mõistame, et Blunt on ülipopulaarne, kuna maailmas on hämmastavalt palju lollpäid. Sellegipoolets on kaheksas kõige popim tääg ’emo’. Emod on ägedad ja Blunt on emo. Ãœheksas koht tõestab, kui lollid on James Blunti fännid. Nad on James Blunti tähistanud täägiga.. James Blunt!? OMGlololol. See selleks. Kümnes koht on aga väga ametlik. TÄÄG on ‘officially shit’. Vat siis nii arvavad mõned tüübid!

Aa. Sibul, James Blunt peaks tegelikult olema su lemmikartist, kuna sina oled indiemees, ja sa kuulad indiemuusikat.. ja Blunti teiseks populaarseim TÄÄG on indie.. Is this a coincidence!? I THINK NOT!

Ahhjaa.. Weird Al Yankovic tegi ‘Joor Bjuutifööölist’ paroodia. Selle saate te siit. – clicky! Päris hea ju :)

Write a Comment

XHTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

AARGH! Kliki linke!

  • TÄÄÄÄÄÄÄG KLAUUUUD! (Parim pärast suitsetamist!)

  • Zomg, postituse template

    Lõpuks ometi saab igaüks oma nilbused ja nõmedused siia postitada.
    *klikk*
  • Viimased mölinad

  • Teemad

  • Kelder

  • Meta