Kust Vista disainerid ideid ammutavad?
Tead seda tunnet, kui elektroonika sind lihtsalt täiesti endast välja ajab? Alustuseks hakkab vasakus silmalaus veresoon tuksuma. Ku asi on veidi kaugemale läinud, tekib tugev tahtmine käesolev ese vastu seina visata. Ekstreemsematel juhtudel võib see lõppeda hiire, klaviatuuri, pihuarvuti, teleka/video/gamecube puldi või muu säärase pooleks murdmisega ja selle västu põrandat puruks peksmisega. Mitte tükkideks, peenikeseks puruks! Ärge unustage raevunud/ahastavaid karjeid ja hiljem vaikset nuttu. Need For Speed Undergroud, anyone?
Iga kord, kui sa heas usus oma mängu jätkata üritad, tervitatakse sind alljärgnevaga:
- Need for speed Underground requires profile to track progress. Would you like to create or lead a Driver Profile now?
yes / no
- Driver Profile
Create Profile / Load profile
- Load Profile
Viktor
- Are you sure you wont to load the profile Viktor?
yes / no
- Reay to load.
Press the A Button to continue.
Loading…
IGA FAKING KORD KUI SA MÄNGU KÄIMA PANED!!!!!!!!!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!!!!
There are 5 Comments to "Kust Vista disainerid ideid ammutavad?"
siin kuskil peitub konspiratsioon. tegelikult nad ju tahavad, et sa ei paneks kunagi mängu kinni!
Pole viga. Ostsin just Zelda Windwalker’i special editioni koos Ocarine of Time’ + Expansioniga. Seda mängu ma küll tükk aega kinni ei pane.
A la stiilis, millise profiili alla sa salvestada tahad? OK, oled kindel? JAH, salvestan uue failina või tahad vana üle kirjutada? Vana üle, OK, kindel? JAH, ok… oota… salvestan… oota veidi veel, ma natuke salvestan veel… dummdidummm… nonii, salvestasin üle, oota, ma nüüd laen mängu uuesti sisse… nii igaks juhuks… ok… tahad jätkata? JAAAAAH!!!… tra…
Kusjuures enamasti on aktiivne vastusevariant, mida sa EI TAHA (vt ülalt rasvases kirjas). See ajab ka raevu.
i second nfs underground.