WTF!? » superfail http://wtf.juhe.ee Raadio mõtlevale inimesele. Tue, 01 Oct 2013 07:19:02 +0000 en-US hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 Ei aga tglt ka… ? http://wtf.juhe.ee/2008/05/29/ei-aga-tglt-ka/ http://wtf.juhe.ee/2008/05/29/ei-aga-tglt-ka/#comments Thu, 29 May 2008 07:55:10 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/29/ei-aga-tglt-ka/ friendly-fail1.jpg

Pilt pildiks, tähtis on kommentaar… ja, ma ei aja jama, kuida ta mõtles seda tõsiselt:

Nils | high five says:
agam a ei ei saanud sellest pildist aru
Nils | high five says:
see ei olnud naljakas.
Nils | high five says:
ma ei saa aru, kas see ameeriklane ei näinud, et seal see kirjaso n?

]]>
http://wtf.juhe.ee/2008/05/29/ei-aga-tglt-ka/feed/ 4