WTF!? » suicide http://wtf.juhe.ee Raadio mõtlevale inimesele. Tue, 01 Oct 2013 07:19:02 +0000 en-US hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 Küsimus suurele ringile. http://wtf.juhe.ee/2008/09/21/kusimus-suurele-ringile/ http://wtf.juhe.ee/2008/09/21/kusimus-suurele-ringile/#comments Sun, 21 Sep 2008 13:48:32 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=2656 Kolm vaadatuimat telesaadet eelmisel nädalal olid Võsareporter, Tõe Hetk ja Saladused.
Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.

]]>
http://wtf.juhe.ee/2008/09/21/kusimus-suurele-ringile/feed/ 1
Jõrm suitsiid! http://wtf.juhe.ee/2008/07/16/jorm-suitsiid/ http://wtf.juhe.ee/2008/07/16/jorm-suitsiid/#comments Wed, 16 Jul 2008 09:30:59 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/07/16/jorm-suitsiid/ Väga mehine enesetapp, peaks mainima:

saemees

Ühtlasi algatas see huvitava diskussioon teemal, kuidas veel jõrmimalt oleks võimalik end ära kustutada, toon siia mõned ettepanekud:

– raam-, raua-, käsi- või vineerisaega pea maha;

– ronida jalad ees viljapeksumasinasse (või oksapurustajasse);

– suruõhuhaamriga otsaette;

– diisel-soojapuhuril leegihajuti eest ära ja pea sisse pista;

– endal ajud välja keevitada;

– relakaga harakiri… jne

Kui kellelgi veel vahvaid pakkumisi on, andke tulla :)

]]>
http://wtf.juhe.ee/2008/07/16/jorm-suitsiid/feed/ 9
Ka elutu elu teeb enesetappe… http://wtf.juhe.ee/2008/02/27/ka-elutu-elu-teeb-enesetappe/ http://wtf.juhe.ee/2008/02/27/ka-elutu-elu-teeb-enesetappe/#comments Wed, 27 Feb 2008 18:21:44 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/27/ka-elutu-elu-teeb-enesetappe/ Ehk polegi inimesed ja nurka surutud loomad ainsad, kes endalt elu võtavad. Juuresoleval videol tegeleb Jumalat hülgava tegevusega tuulegeneraator. Ehk võivad kõik ohates natukenegi talle kaasa tunda raske otsuse langetamise puhul või siis hoopis hukka mõista super-egoismi pärast.

]]>
http://wtf.juhe.ee/2008/02/27/ka-elutu-elu-teeb-enesetappe/feed/ 3