WTF!? » hoff http://wtf.juhe.ee Raadio mõtlevale inimesele. Tue, 01 Oct 2013 07:19:02 +0000 en-US hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 Nice cup of Hoffee – üle pika aja http://wtf.juhe.ee/2010/12/30/nice-cup-of-hoffee-ule-pika-aja/ http://wtf.juhe.ee/2010/12/30/nice-cup-of-hoffee-ule-pika-aja/#comments Thu, 30 Dec 2010 11:18:02 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=3730

]]>
http://wtf.juhe.ee/2010/12/30/nice-cup-of-hoffee-ule-pika-aja/feed/ 0
Uues videomängus saab David Hasselhoffi peksta http://wtf.juhe.ee/2008/10/23/uues-videomangus-saab-david-hasselhoffi-peksta/ http://wtf.juhe.ee/2008/10/23/uues-videomangus-saab-david-hasselhoffi-peksta/#comments Thu, 23 Oct 2008 13:10:22 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=2672 Juhhei! Hoff on ilmselgelt alkoholi küüsist pääsenud ja tembutab jälle! =)

«Rannavalve» staarist David Hasselhoffist sai Playstation 3 tarvis tehtud mängu PAIN Movie Lot peategelane.

Mängijad saavad Hasselhoffi tegelaskujule haiget tehes punkte koguda ning mees ise on mängust vaimustuses, vahendab WENN.

Selle tarvis salvestas vanameister isegi uue versiooni ansambli Culture Club hitist «Do You Really Want To Hurt Me», mida on võimalik hakata internetist alla laadima samal ajal, kui mäng poodidesse jõuab.

«Kui nad ütlesid, et neil on loo õigused olemas, siis ma olin müüdud,» ütles Hasselhoff.

Allikas: elu24.ee

]]>
http://wtf.juhe.ee/2008/10/23/uues-videomangus-saab-david-hasselhoffi-peksta/feed/ 0
«Kuid Kaka ei ole müügis,» http://wtf.juhe.ee/2007/06/16/%c2%abkuid-kaka-ei-ole-muugis%c2%bb/ http://wtf.juhe.ee/2007/06/16/%c2%abkuid-kaka-ei-ole-muugis%c2%bb/#comments Sat, 16 Jun 2007 18:36:05 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2292/%c2%abkuid-kaka-ei-ole-muugis%c2%bb/ Talongiiii!

Jäle defitsiit! Ei müüda siis tänapäeval hoopiski mitte kõike. Tuleb talong hankida! Ning nagu võib aimata lausest «Me soovime kinnitada, et ei müü Kakat ning me teame tema isa…», siis on tegu veel ka onjupojapoliitikaga! Postimehe artikkel siin, või klikake keelumärgil.

Tänud Arnole, kes paljastas korrumpeerunud poliitikud, kes lisaks alkoholile ka Kaka müügi ära on keelanud.

P.S.
Aga tead, Alo, me ootame tegelt kõik ikkagi pikisilmi oma värvitud Hasselhoffe. Jaa, ma vaatan SINU peale!

]]>
http://wtf.juhe.ee/2007/06/16/%c2%abkuid-kaka-ei-ole-muugis%c2%bb/feed/ 0
Kitt & Hoff http://wtf.juhe.ee/2007/02/26/1137/ http://wtf.juhe.ee/2007/02/26/1137/#comments Mon, 26 Feb 2007 08:14:16 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2196/1137/ Üks vana wulffmorgenthaler:

]]>
http://wtf.juhe.ee/2007/02/26/1137/feed/ 0
Meenutusi “ammu kadunud” päevadest! http://wtf.juhe.ee/2007/01/31/meenutusi-ammu-kadunud-paevadest/ http://wtf.juhe.ee/2007/01/31/meenutusi-ammu-kadunud-paevadest/#comments Wed, 31 Jan 2007 09:24:40 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2166/meenutusi-ammu-kadunud-paevadest/ Kunagi ammu olid veel kaheksakümnendad. Teate küll, juuksed, Mäkaiver, mullet, Hässelhoff ja HomoKITT. Ilus aeg oli. Ja muusika oli veel ilusam. Selle ilusa dekaadi mälestamiseks panen ma üles ühe superhiti aastast ’85!

b000002w8q01lzzzzzzzgif.jpg

Starship – We Built This City (kliki eksjuh, saad loo endale kahh! siis saad kohe rokkida)

80ndad, PALUN, ärge IIAL tagasi tulge!

]]>
http://wtf.juhe.ee/2007/01/31/meenutusi-ammu-kadunud-paevadest/feed/ 0
Suure ringi küsimus http://wtf.juhe.ee/2006/12/30/suure-ringi-kusimus/ http://wtf.juhe.ee/2006/12/30/suure-ringi-kusimus/#comments Sat, 30 Dec 2006 15:51:20 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2136/suure-ringi-kusimus/ Nimetage film, kus mängivad nii Chuck Norris kui ka David Hasselhoff. :twisted:

Lisatud:

This is not a drill. I repeat. This is not a drill. Selline teos on päriselt ka olemas. Pakkumised tehke kommentaaride alla. :)

]]>
http://wtf.juhe.ee/2006/12/30/suure-ringi-kusimus/feed/ 0
Oeh.. http://wtf.juhe.ee/2006/12/07/oeh/ http://wtf.juhe.ee/2006/12/07/oeh/#comments Thu, 07 Dec 2006 15:01:28 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2114/oeh/

David Hasselhoff walks onto a film set and says to a movie director, “I want you to call me David Hoff”.
The director replies, “Sure, man. No hassle…”

:\

]]>
http://wtf.juhe.ee/2006/12/07/oeh/feed/ 0
Hoff pritsib! http://wtf.juhe.ee/2006/10/17/hoff-pritsib/ http://wtf.juhe.ee/2006/10/17/hoff-pritsib/#comments Tue, 17 Oct 2006 16:11:06 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2027/hoff-pritsib/ Aitäh, 4chan.

1161100626896.jpg

]]>
http://wtf.juhe.ee/2006/10/17/hoff-pritsib/feed/ 0
David again! http://wtf.juhe.ee/2006/10/17/david-again/ http://wtf.juhe.ee/2006/10/17/david-again/#comments Tue, 17 Oct 2006 06:03:56 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2025/david-again/ Hasselhoff jõuab igalepoole. Isegi Brittide The Times’i.

What is Jump In My Car, my latest single out this month, really about?” he asks unprompted. Without pausing he answers his own question. “Essentially, it’s about driving along trying to get girls to jump in my car.”

(Meeldetuletuseks: http://wtf.juhe.ee/781, kuigi ma väga ei usu, et keegi midagi sellist saaks unustada)

Aga artikkel on siis Hasselhoffist ja autodest. Muuseas saab vastuse ka üliolulisele küsimusele:

How did he become so talented?

Tähtis-tähtis värk. Aga, lugege ise! On the move: David Hasselhoff

PS. Seoses (vähemalt minupoolse) nõdrameelsusega ning projekti “Iga päev uus Hoff!” raames tulevad homme Värvilised Hoffid! Kui just ta vahepeal uut singlit koos videoga välja ei lase.. krrhhmmnnnnjahhh..

]]>
http://wtf.juhe.ee/2006/10/17/david-again/feed/ 0
Kitt oli homo? Ei või olla! http://wtf.juhe.ee/2006/10/16/kitt-oli-homo-ei-voi-olla/ http://wtf.juhe.ee/2006/10/16/kitt-oli-homo-ei-voi-olla/#comments Mon, 16 Oct 2006 08:33:17 +0000 http://wtf.juhe.ee/archives/2024/kitt-oli-homo-ei-voi-olla/ Hasselhoff strikes again!

kitt.jpg

]]>
http://wtf.juhe.ee/2006/10/16/kitt-oli-homo-ei-voi-olla/feed/ 0