Comments on: Ma olen Tartu http://wtf.juhe.ee/2010/06/19/ma-olen-tartu/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: garf http://wtf.juhe.ee/2010/06/19/ma-olen-tartu/comment-page-1/#comment-12426 Mon, 21 Jun 2010 08:08:49 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=3552#comment-12426 Ilus läikiv kõnts vähemalt.

Meenub kunagi lõunalt tulles tekkinud äriidee — ShitShine kapslid!

]]>
By: alo http://wtf.juhe.ee/2010/06/19/ma-olen-tartu/comment-page-1/#comment-12424 Sat, 19 Jun 2010 22:12:47 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=3552#comment-12424 eks vist ikka see, et lugu imeb vilinal.. ja tõeline wtf et eestis ikka sellist kõntsa toodetakse..

]]>
By: Viktor http://wtf.juhe.ee/2010/06/19/ma-olen-tartu/comment-page-1/#comment-12423 Sat, 19 Jun 2010 18:36:07 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=3552#comment-12423 Kus WTF on?

]]>