Comments on: Kõik mehed on sitapead http://wtf.juhe.ee/2009/06/28/koik-mehed-on-sitapead/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: garf http://wtf.juhe.ee/2009/06/28/koik-mehed-on-sitapead/comment-page-1/#comment-7741 Sun, 28 Jun 2009 21:57:56 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=3003#comment-7741 No aga ei ole ju halb lugu! Kuulan seda autos iga päev, et oma koht maailmas ikka ilusti meeles püsiks…

]]>
By: irve http://wtf.juhe.ee/2009/06/28/koik-mehed-on-sitapead/comment-page-1/#comment-7740 Sun, 28 Jun 2009 21:49:17 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=3003#comment-7740 seda asja ürgmehe etenduse alguses kuuldes tuli mul tahtmine lahkuda saalist ja esimesed 15 minutit olin kohutavalt skeptiline kogu etenduse suhtes. pärast leebusin, sest etenduse baastähelepanek ja sellest johtuv oli ilus arutelu.

]]>