Comments on: Anna ministrile…?! http://wtf.juhe.ee/2009/03/17/anna-ministrile/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: Skratch http://wtf.juhe.ee/2009/03/17/anna-ministrile/comment-page-1/#comment-4943 Wed, 18 Mar 2009 19:48:45 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=2856#comment-4943 Tõsi või? :P Tseki siis Edgari naistepäevakaarti ka, see on veel haigem : http://www.keskerakond.ee/naistepaev/index.html?utm_source=Est%2Bnewsletter&utm_medium=email&utm_campaign=naistepaev2

]]>
By: Heidi http://wtf.juhe.ee/2009/03/17/anna-ministrile/comment-page-1/#comment-4939 Wed, 18 Mar 2009 08:29:43 +0000 http://wtf.juhe.ee/?p=2856#comment-4939 see on lihtsalt haige…

]]>