Comments on: Politsei on loll http://wtf.juhe.ee/2008/07/29/politsei-on-loll/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: sibul http://wtf.juhe.ee/2008/07/29/politsei-on-loll/comment-page-1/#comment-4488 Wed, 30 Jul 2008 08:49:16 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/07/29/politsei-on-loll/#comment-4488 njah, nagu juba öeldud, on see lavastatud ja päris vana..

]]>
By: garf http://wtf.juhe.ee/2008/07/29/politsei-on-loll/comment-page-1/#comment-4486 Wed, 30 Jul 2008 07:22:51 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/07/29/politsei-on-loll/#comment-4486 …või siis mingi reklaami vms. Igatahes OLD ja FAKE! :P

]]>
By: mcv http://wtf.juhe.ee/2008/07/29/politsei-on-loll/comment-page-1/#comment-4485 Wed, 30 Jul 2008 06:26:10 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/07/29/politsei-on-loll/#comment-4485 need on ju filmi võtted ometigi!

]]>