Comments on: ta oli normaalne 30 aastane mängimas 12 aastast http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: flake http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/comment-page-1/#comment-4412 Thu, 29 May 2008 06:25:57 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/#comment-4412 klassika :D

]]>
By: auri http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/comment-page-1/#comment-4406 Wed, 28 May 2008 11:53:57 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/#comment-4406 eeeiiiiii!!!!
oo noorus! ooo! :)

]]>
By: amy http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/comment-page-1/#comment-4404 Tue, 27 May 2008 12:21:21 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/#comment-4404 vanaks teevad (:
kui juutuubist vaadata sarja lõppu, siis mehel enam vuntse pole ;)

]]>
By: garf http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/comment-page-1/#comment-4402 Tue, 27 May 2008 07:09:47 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/#comment-4402 Mis vuntsidel viga on? :P

]]>
By: amy http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/comment-page-1/#comment-4395 Mon, 26 May 2008 15:05:22 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/#comment-4395 ma pigem imetlen seda oskust armuda nendesse vuntsidesse.
muidugi oli see ka õppefilm tüdrukutele – kuidas ‘õigesti’ meestele läheneda. otse kaissu :p

]]>
By: Heidi http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/comment-page-1/#comment-4394 Mon, 26 May 2008 14:57:08 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/#comment-4394 jah, ja kui eeskujulikult oskas ta varastada ploome

]]>
By: amy http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/comment-page-1/#comment-4393 Mon, 26 May 2008 14:13:57 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/05/26/ta-oli-normaalne-30-aastane-mangimas-12-aastast/#comment-4393 hah! ta oli ikkagi põhimõtteliselt esimene “kapitalistlik” linnuke siinpool raudset eesriiet :d

]]>