Comments on: KKK http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: alo http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/comment-page-1/#comment-3549 Wed, 27 Feb 2008 14:18:17 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/#comment-3549 sest varjatud tegevus on äge.

]]>
By: garf http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/comment-page-1/#comment-3531 Wed, 27 Feb 2008 09:06:25 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/#comment-3531 Ja miks otse postitusse seda giffi ei võinud panna? :P

]]>
By: Skratch http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/comment-page-1/#comment-3489 Tue, 26 Feb 2008 17:32:33 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/#comment-3489 Sa pildile ei taibanud klikata VÄÄÄÄ??? Proovi järgi :P

]]>
By: mcv http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/comment-page-1/#comment-3486 Tue, 26 Feb 2008 16:48:12 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/26/kkk/#comment-3486 ma ei saa pihta.

nali on selles, et paks tüdruk on üksi? [kuigi pildil on 7+7 inimest ja tal on see lillega käevõru, seega on siiski võimalik, et tal on kaaslane]

või selles, et neid üldse seal trepi peal nii palju on?

]]>