Comments on: Päeva nali http://wtf.juhe.ee/2008/02/05/paeva-nali/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: ynx http://wtf.juhe.ee/2008/02/05/paeva-nali/comment-page-1/#comment-2770 Wed, 06 Feb 2008 09:23:11 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/05/paeva-nali/#comment-2770 ma olen täheldanud, et sulle see “pruun” teema üldse kuidagi väga meele järele on:) kas me peaksime midagi teadma?

]]>
By: Hendrik http://wtf.juhe.ee/2008/02/05/paeva-nali/comment-page-1/#comment-2722 Tue, 05 Feb 2008 16:37:23 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/05/paeva-nali/#comment-2722 ma vaatasin ka just seda monty pythoni osa.

]]>
By: sibul http://wtf.juhe.ee/2008/02/05/paeva-nali/comment-page-1/#comment-2717 Tue, 05 Feb 2008 14:42:07 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/05/paeva-nali/#comment-2717 mulle küll see nali meeldib!

]]>