Comments on: Edgar begins… http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: Skratch http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/comment-page-1/#comment-2940 Fri, 08 Feb 2008 16:14:12 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/#comment-2940 Ema on tal umbkeelne lõunaeesti kolka hobusevaras, ja isa (arvake ise, kui sündis naistevanglas) mõni umbkeelne vanglavalvur… Sellepärast ta Lasnamäel nii populaarne ongi, et ta´s pole tilkagi eestlase verd :P

Olen veel ta noorpõlve pilti näinud, nägi välja nagu Sven Mikser üks-ühele :P Prillisangade asemel käis kumm ümber pea :)

Nüüd löövad leimijate jahtijad mu risti, ja Eediku fännklubi pole ka vaimustuses :D

]]>
By: kavraan http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/comment-page-1/#comment-2787 Wed, 06 Feb 2008 14:24:37 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/#comment-2787 eeeeeeeeeeeee.. nope.

]]>
By: Heidi http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/comment-page-1/#comment-2716 Tue, 05 Feb 2008 14:28:36 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/#comment-2716 kammoone mees sündis Harku naistevanglas, ta ei tea kes on ta isa ja kes on ta ema….ta ei tea kes ta on ise-tänapäevani. andke paksukesele armu. pooleks minutiks

]]>
By: kavraan http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/comment-page-1/#comment-2669 Mon, 04 Feb 2008 19:15:23 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/02/04/edgar-begins/#comment-2669 mwhahahaaa.. veits on Bubbles ve?
http://www.trailerparkboys.com/site_photo_detail.php?photo=86&season=11

]]>