Comments on: Shiny, shiny http://wtf.juhe.ee/2008/01/14/shiny-shiny/ Raadio mõtlevale inimesele. Sat, 28 Jan 2012 17:48:10 +0000 hourly 1 http://wordpress.org/?v=4.3.1 By: Viktor http://wtf.juhe.ee/2008/01/14/shiny-shiny/comment-page-1/#comment-1324 Mon, 14 Jan 2008 23:13:18 +0000 http://wtf.juhe.ee/2008/01/14/shiny-shiny/#comment-1324 Mina pidasin sellel lehel vastu ca 1 minuti. Silmalaus hakkas veresoon tuksuma ja tekkis kihk midagi lõhkuda. Sellisel eriti põhjalikul viisil. Selle asemel fiksisin posi koodi ära.

]]>