WTF!? | Raadio mõtlevale inimesele.

Teooriad ja konspiratsioonid ja google

Järgmine sissekanne seeriast “kust siia saabuti”.

Et siis. Kuidas selline asi juhtuda võis? Hüpoteesime ja teooriame natukene. Võibolla isegi vandenõuteooriame.

Esimene võimalik teooria: Hüpoteetilisele teadmata rahvuse esindajale öeldi, et parim interneti otsingumootor on google. Aga hüpoteetilisele teadmata rahvuse esindajale paraku ei öeldud aadress. Seegai pidi meie hüpoteetilise rahvuse esindaja kasutama venekeelset delfit ning otsima sealt sõna google. Vaene hüpoteetlise rahvuse esindaja sattus wtf.juhe.ee lehekülgele. Saatust petta ei saa.

Teine võimalik teooria: Hüpoteetlisel teadmata rahvuse esindajal oli nii kuradi ränk pohmakas, et joomisjärgsest mälukast oli välja kasvanud täiemahuline amneesia. Keegi oli tema internetibrauseri koduleheks määranud venekeelse delfi ning lisaks sellele jätnud kuvarile memo sõnaga “google”. Terava mõistusega amneesia all kannatav hüpoteetline teadmata rahvuse esindaja pani 1+1 kokku ja sai vastuseks kahe. Ta sattus wtf.juhe.ee leheküljele. Taaskord, Saatust petta ei saa.

Esimene konspiratsiooniteooria: Hüpoteetlise riigi luureagentuur sai eduka luuretöö tulemusel teada, et parim abivahend internetis luuramiseks on google. Hüpoteetlise riigi luureagentuur otsustas siis selle müstilise google üles otsida kasutades venekeelse delfi otsingumootorit. Ta sattus wtf.juhe.ee leheküljele. Jällegi, Saatust petta ei saa.

Teine konspiratsiooniteooria: Keegi tegi wtf.juhe.ee meeskonna kallal lolli nalja ning söötis meile selle kõik ette, et siis meie looksime konspiratsiooniteooriaid ning lõpuks tunneksime end vägagi lollisti. Kui see oligi eesmärk, siis see õnnestus ideaalselt. Seega, meiegi Saatust petta ei saa.

Kolmas konspiratsiooniteooria: Hüpoteetlise riigi luureagentuur söötis meiel teadmata eesmärkidel selle otsa. Väga kaval. Saatust tõepoolest petta ei saa.

Ja nüüd, kokkkuvõtteks, mida me sellest kõigest õppinud oleme?

Write a Comment

XHTML:: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

 

AARGH! Kliki linke!

  • TÄÄÄÄÄÄÄG KLAUUUUD! (Parim pärast suitsetamist!)

  • Zomg, postituse template

    Lõpuks ometi saab igaüks oma nilbused ja nõmedused siia postitada.
    *klikk*
  • Viimased mölinad

  • Teemad

  • Kelder

  • Meta